HiKoki CJ18DSLW4Z akkus szúrófűrész (akku és töltő nélkül)
18 V, 0-2400 löket/perc, fűrészlap, felszakadásgátló
Egységár (darab):
Cikkszám:
CJ18DSLW4Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus szúrófűrészek
Leírás
  • Dinamikus formájú, kompakt, könnyű készülék.
  • Fokozatmentes löketszám-szabályozás.
  • 4 fokozatban állítható előtolás.
  • Gyorsbefogó retesz biztosítja a fűrészlap szerszám nélküli gyors cseréjét.
  • Hatékony porelszívás, közvetlenül a vágás helyéig benyúló szívócsatorna révén.
  • Könnyűfém talp.
  • Csúszásmentes, puhabetétes markolat.
  • Nagy fényerejű LED a munkafelület megvilágítására.
Géppel szállított tartozékok:
  • fűrészlap
  • felszakadásgátló
Műszaki adatok:
Maximális vágási vastagság fában: 135 mm
Maximális vágási vastagság acélban: 10 mm
Legkisebb kivágható kör sugara: 25 mm
Üresjárati löketszám: 0 - 2400 löket/perc
Lökethossz: 26 mm
Akku adatai (típusa, feszültség): Li-ion, 18 V
Teljes hossz: 277 mm