HiKoki DH52MAWSZ SDS-max fúró-vésőkalapács (kofferben)
1500 W, 15.5 J, 11.8 kg
Befogás: SDS-max;
Egységár (darab):
Cikkszám:
DH52MAWSZ
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki fúrókalapácsok, fúró-vésőkalapácsok
Leírás
  • Kapcsoló segítségével két üzemmód állítható be: ütvefúrás és vésés.
  • Kiváló fúrási és bontási teljesítmény.
  • Csökkentett vibrációjú fogantyú (LVH).
  • SDS-max befogás.
  • Nagyméretű nyomógomb a markolaton.
Leszállított tartozékok:
  • oldalfogantyú
  • mélységállító
  • zsír (30 g)
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 1500 W
Ütőenergia: 15,5 J
Üresjárati fordulatszám: 210 - 330 ford./perc
Ütésszám: 1200 - 2250 ütés/perc
Furatátmérő betonban: 52 mm
Furatátmérő betonban fúrókoronával: 160 mm
Szerszámbefogás: SDS-max
Méretek (H x M x SZ): 585 x 294 x 120 mm